Inspiration & Tips

Fotodárky - dárky, které zahřejí u srdce

čtvrtek, prosince 15, 2022

9 dní do Vánoc! Ano čtete správně a spoustu dárků ještě stíháte. Které dárky vždy potěší nejvíc a zahřejí u srdce? No přeci fotodárky. Originální a jedinečný dárek pro Vaše blízké, které potěší nejen jejich oko, ale i srdce. Jejich výroba Vám zabere trošku času, ale výsledek bude stát za to. Já každoročně připravuji pro rodiče k Vánocům fotoknížku či vytvářím nástěnný kalendář z vlastních fotografií, který sklízí také velký úspěch.

Vždy je to pro ně ten nejhezčí dárek, protože si tak můžou každý den 
připomenout všechny radostné chvíle, které se během roku odehrály. K fotografiím můžete přidávat své komentáře a vtipné poznámky. Snažím se, aby každý rok fotokniha na sebe navazovala. 

Vytvořit takový dárek zvládne opravdu každý. Stačí si jen vybrat fotečky, které do produktu chcete zachytit. To dá asi největší práci. Co se samotného tvoření týká, tak to není až tak složité, protože online editor Vám většinou umožní si vytvořit naprosto originální dílo. Do knížky se snažte vždy vybrat ty nejlepší fotky, s vysokým rozlišením a snažte se je barevně ladit. Vyprávějte příběh, který vyvolá emoce. Nezapomeňte využít i prostor pro text. Můžete doplnit název místa, datum události či přidat vtipný komentář.

Fotokniha připomíná běžné fotoalbum, s tím rozdílem, že fotky jsou vytištěné v různých rozměrech na jednotlivé strany knihy a vytváří tak originální koláž, doplněnou i textem. Knihou pak můžete při společných setkáních listovat a vzpomínat. Pokud nemáte dostatek fotek na vytvoření fotoknížky, zkuste místo ní vytvořit foto kalendář, ať už nástěnný nebo stolní. 
Tiskařík nabízí fotokalendáře za skvělou cenu. Já tam nechávám dělat pro rodiče každý rok i stolní kalendář. Můžete si dokonce vybrat z několika šablon, které si můžete sami upravovat. Při tvorbě stolního kalendáře se musíte rozhodnout, zda chcete týdenní anebo čtrnáctidenní. Pro sedmi denní budete potřebovat logicky mnohem více fotek. 

                          

Fotokalendářem si připomenete ty nejhezčí momenty, které jste během roku zažily. Jeho tvorba je o něco jednoduší, protože u nástěnného kalendáře vybíráte většinou 12 fotek. Záleží, jaký motiv si pro jeho tvorbu zvolíte. Rovněž si můžete zvolit rozměr a to buď na výšku nebo na šířku, malý A4 nebo velký A3. Tiskařík nabízí opravdu krásné motivy, které si můžete sami upravovat. Do kalendáře si můžete poznamenat narozeniny, výročí a jiná důležitá data. K jednotlivým dnům v roce si můžete připsat i svůj vlastní text. Já se vždy snažím situovat vybranou fotku pro daný měsíc. Pro zimní měsíce, vybírám fotky s nádechem zimy, pro jarní měsíce se snažím vybrat něco veselého.

You Might Also Like

0 komentářů

Thank you so much for your comments ♥

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Odebírejte blog e-mailem ♥Chcete být informováni o novém příspěvku?
Zadejte zde Váš email a potvrďte.DEKUJI ♥ THANK YOU

Děkuji Vám za čas, který jste věnovali k návštěvě mého blogu.
Vaše podpora a přátelství, pro mě znamená víc, než si myslíte!

Všem Vám přeji krásný den!
-------------------------------------------------------------------
Thank you for taking the time to explore the blog.
Your support and friendship mean more to me than you may know!

Have a good day!