Inspiration & Tips

Darujte vzpomínky a potěšte své blízké fotodárky

středa, listopadu 27, 2019

Do Vánoc zbývá necelý měsíc a je nejvyšší čas řešit dárky pro naše blízké. Pokud hledáte originální dárky, které by opravdu potěšili, zkuste nějaký foto dáreček. Dárek, který potěší opravdu každého, protože fotky jsou takové vděčné dárky, které vykouzlí vždy úsměv na tváři. Potěšíte s nimi babičku s dědou, mámu, tátu, ale i sourozence.
Já nejraději dělám pro rodiče foto knížky nebo foto kalendář. Letos tomu nebylo jinak a já jsem nechala rodičům udělat kalendář a mamce jsem ještě navíc vzala kouzelný hrneček na ranní kávičku. Působením horké vody se na hrnečku zobrazí natištěná fotografie. To bude překvápko! Hrneček je dostupný i v několika barvách.
Fotky jsou na koukání hezké, ale pokud v nich není přehled nebo nejsou uspořádané v hezkých albech, nastává chaos. Zhotovit takový foto kalendář je jednoduché. Největší práci Vám dá snad jen vybrat fotky a celkově kalendář sladit.

U foto knihy se můžete vyřádit zase jinak. Můžete přidávat kliparty, měnit pozadí za fotkami, dokonce je můžete opatřit vtipnými popisky.

Každý produkt si můžete vytvořit podle vlastních představ. Empik foto nabízí širokou škálu foto dárků. Dostupné jsou přívěsky, fotomagnetky, plyšáky, hrnečky, trička, pouzdra na mobil, puzzle, polštářky, foto kalendáře, foto knížky a mnohé další.

Na foto dárku můžete použít jakoukoli fotografii, díky níž získá jedinečné zpracování. Určitě Vás překvapí cena, protože dárečky tu seženete za velmi příznivou cenu. Dodání je rychlé a zpracování kvalitní.

U Empik foto dokonce naleznete tipy na vánoční dárky, co komu darovat k Vánocům.


Pokud by se Vám nabídka líbila, tak s kódem "radka20" získáte 20% slevu na celou nabídku. Platí na stránkách i v mobilní aplikaci do 15. 1. 2020 a nespojuje se s jinými akcemi.

Ve spolupráci s Empik foto. Děkuji!

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Taky mám ráda různé fotoknihy a ten hrníček mám doma. Koupila jsem ho jen tak manželovi s naší fotkou a taky byl velmi překvapený, když si do něj udělal čaj. :-)
    Povídání nejen o kosmetice

    OdpovědětVymazat
  2. Toto nie je úplne pre mňa, ale verím tomu, že niekoho by to veľmi potešilo. :)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovědětVymazat

Thank you so much for your comments ♥

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Odebírejte blog e-mailem ♥Chcete být informováni o novém příspěvku?
Zadejte zde Váš email a potvrďte.DEKUJI ♥ THANK YOU

Děkuji Vám za čas, který jste věnovali k návštěvě mého blogu.
Vaše podpora a přátelství, pro mě znamená víc, než si myslíte!

Všem Vám přeji krásný den!
-------------------------------------------------------------------
Thank you for taking the time to explore the blog.
Your support and friendship mean more to me than you may know!

Have a good day!