Outfit

Silvestrovská párty

čtvrtek, prosince 29, 2016

PC292757uu
PC292669u
DETAILS
dress, turtleneckStradivariusshoes - Botovo, watch - Daniel Wellingtonbag, earring - H&M

Jak na Nový rok, tak po celý rok! No a jak jinak, než stylově, že? Hoďte se na Silvestrovskou noc do gala. Já jsem navrstvila tyto lehké šatičky a la košilka na stylový, klasický rolák. Občas je nutné mít kuráž si obléct to, co by jiný možná zavrhl. Šatičky a la košilka, které visí na stojanech v mnoha módních řetězcích, by moje babička uznala za vhodné si obléct, až tak ve večerních hodinách. Nicméně, díky klasickému roláku vykouzlíte krásný, slavnostní, ženský outfit.
Letos opět letí kozačky nad kolena. S kozačkami nad kolena by se mělo zacházet opatrně. Nechtěly bychom přeci vypadat jako ve slavné roli Julie Roberts. Měly bychom působit stylově a slavnostně. Na těchto kozačkách je skvělé, že dokáží vykouzlit nohy až do nebes a rozhodně Vás nezklamou i komfortem a teplíčkem.

Přeji Vám, ať Silvestr oslavíte podle svého gusta. Ať už plánujete udělat velký mejdan pro přátele nebo oslavíte příchod Nového roku v klidu s rodinou. Užijte si spoustu zábavy s přáteli a blízkými. Do Nového roku Vám přeji hlavně zdraví, pozitivní mysl, humor a klid v duši. Plňte si Vaše přání nejen o svátcích, ale po celý dlouhý rok. Užívejte si každý den naplno a nezatěžujte se obavami z budoucnosti. Život je krásný a stojí za to ho žít. 
PC292672uPC292685u
PC292687uPC292692u
„Žijeme jenom jednou. Tak by to měla být zábava.“
Coco ChanelPC292701u
PC292703u
PC292709uPC292712u
**EN**
As for the New Year and all year round! Well, how else than with style, hm? I used to layering of these stylish dresses with a black classic turtleneck. Sometimes we need to have a courage to wear something what others maybe throw over. These types of a light dresses are hanging on racks in many fashion stores and my grandmother would saw fit to dress up in the evening. Thanks to the classic turtleneck you can conjure a beautiful and feminine outfit. Over the knee boots are trendy. We should be careful to wear them. We would not want to look like in the famous role of Julia Roberts. We should act stylish and formally. The big advantage is that they can conjure up the legs into the sky and certainly you will not be dissapointed by a comfort and warm.
I wish you to celebrate the New Year´s Eve according your tastes. Whether your plan is to make a party for your frineds or welcome the New Year in peace with your family. Enjoy a lot of fun. I wish you health, positive mind, humor and peace of mind. Fill your wishes not only during a holiday time but all year long. Enjoy every day to the fullest and don´t abuse the fears of the future. Life is beautiful and worth it to live!

„You live but once, you might as well be amusing.“
Coco Chanel
PC292722u
PC292726uPC292765u
PC292747uPC292761u
PC292774u
PC292775u
PC292782uu
PC292801uPC292811u
PC292807u

You Might Also Like

10 komentářů

 1. Krásný outfit a ty kozačky jsou top :) taky ti přeji všechno nejlepší do Nového roku :)

  OdpovědětVymazat
 2. jeeej,skvelý príspevok :) prajem ti krásneho Silvestra a Šťastný Nový rok :)
  veľmi pekný outfit, aj čižmičky aj šaty :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 3. čižmy nad kolená úplne zbožnujem, mám doma dvojo a najradšej by som si ešte jedny prikúpila :) inak vyzeráš naozaj super! A prajem krásne prežitie sviatkov a krásny Nový rok. <3 xx

  Simona | LIVEINFOXWORLD.BLOGSPOT.COM

  OdpovědětVymazat
 4. Moc hezký outfit, strašně ti to sluší :)

  OdpovědětVymazat
 5. Jeeeej, máš krásne šaty! A aj tebe šťastný nový rok!

  Lily of the valley

  OdpovědětVymazat
 6. Mě by ani nenapadlo to takhle hezky zkombinovat. Tak úplně to můj styl není, ale strašně se mi to líbí. Musím pochválit tvůj nápad:) A ty kozačky jsou top, podobné mám na cestě. Jinak přeji krásný Nový rok:)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také Ti přeji krásný Nový rok! A děkuji moc za názor ,-)

   Vymazat
 7. Děkuji ♥ Šatičky jsou teď k dostání ve Stradivariusu se slevou ,-)

  OdpovědětVymazat

Thank you so much for your comments ♥

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Odebírejte blog e-mailem ♥Chcete být informováni o novém příspěvku?
Zadejte zde Váš email a potvrďte.DEKUJI ♥ THANK YOU

Děkuji Vám za čas, který jste věnovali k návštěvě mého blogu.
Vaše podpora a přátelství, pro mě znamená víc, než si myslíte!

Všem Vám přeji krásný den!
-------------------------------------------------------------------
Thank you for taking the time to explore the blog.
Your support and friendship mean more to me than you may know!

Have a good day!