Home&Decor

Kähler - oblíbená skandinávská značka v interiéru

středa, června 09, 2021

Severská značka Kähler patří mezi jedny z nejstarších skandinávských značek. Tradiční výroba keramiky je starší více jak 170 let (to už je skoro legenda) a ne nadarmo je považována i za lídra dánské keramiky. Jejich nádherné vázy a kuchyňské doplňky jsou synonymem kvality a nadčasového designu, který pozvedne Váš interiér zase o kus výše. Třešničkou na dortu je, že všechny produkty jsou ručně vyráběny s tou největší pečlivostí, takže se dá říct, co kus, to originál. 

Kdo mě sleduje na Instagramu, tak představu o našem bydlení má, protože se svými sledujícími sdílím inspirace právě z našeho domu. Jsem spíše minimalista a v doplňcích jsem si oblíbila nadčasovost.Já sama preferuji kombinaci dražších doplňků s těmi levnější. Za srdce mě ale chytlo hned několik skandinávských značek a jednou z nich je právě značka Kähler. Miluji třeba jejich
svícny. U nás doma si našlo místo několik domečkových svícnů, jejichž vzhled je večer zjemněn světlem skrz vyřezávaná okénka.

Letos uvedla na trh i novou kolekci, tzv. "Poppy Collection". Jednoduchá bílá barva, jednoduchý tvar a nadčasový design zdobí lehký akvarelový vzor vlčích máků. Typické pro tuto kolekci je i jemné rýhování. Kolekce je dílem designérky Rikke Jacobsen a myslím, že se jí velmi povedla. Já jsem si do sbírky pořídila vázu Poppy ve velikosti 13 cm. Váza je dostupná i ve velikosti 21 cm, ale tu už mám klasickou bílou.  Stolní nádobí určitě také stojí za shlédnutí. Já jsem si pořídila hrneček a talíř na servírování zákusků. V nabídce jsou i vázy, miska, čajová konvice a různé talíře. 

Znáte značku Kähler? Také už jste si pořídili nějaký ten nadčasový kousek do Vašeho domova?


You Might Also Like

3 komentářů

 1. What is the hardest thing in the world To think.
  Starting a site kind of like this one forced me to do some research and I found your post to be quite helpful. My site is centered around the idea of knowledge, fun Soft Trending

  OdpovědětVymazat
 2. The best part of your articles that they have perfect Content Quality and Quantity. Do write something on Metallurgical Software Suppliers In Ambala India also. Honestly, you posses great Writing Skills.

  OdpovědětVymazat
 3. I am frequent visitor of your website as i love to read out the articles posted on your website. At the same time i request to post some great article on Height Adjustable Grossing Station and similar as well.Thanks !!!

  OdpovědětVymazat

Thank you so much for your comments ♥

Odebírejte blog e-mailem ♥Chcete být informováni o novém příspěvku?
Zadejte zde Váš email a potvrďte.DEKUJI ♥ THANK YOU

Děkuji Vám za čas, který jste věnovali k návštěvě mého blogu.
Vaše podpora a přátelství, pro mě znamená víc, než si myslíte!

Všem Vám přeji krásný den!
-------------------------------------------------------------------
Thank you for taking the time to explore the blog.
Your support and friendship mean more to me than you may know!

Have a good day!