Home&Decor

Provoněný domov
Aroma difuzér Sixtol

úterý, dubna 20, 2021

 

Krásný den moji milí čtenáři,
dnes mám pro Vás inspiraci na designový elektrický aroma difuzér Vulcan v dekoru bílé dřevo, který se stane skvělým doplňkem v každé domácnosti. Seženete ho na Torriacars za krásných 549 Kč.

Krásný interiérový doplněk, který si můžete zvolit v několika barvách. Jeho použití je velmi snadné. Sejmete kryt difuzéru, pomocí nádobky nalijete vodu nejvýše po rysku pomocí odměrky, do vody kápnete pár kapek oblíbeného esenciálního oleje, nasadíte zpět kryt na difuzér a zapojíte do zásuvky.

Stisknutím tlačítka MIST si zvolíte dobu provozu difuzéru (1H, 3H, 6H, ON nepřetržitý provoz). Delším podržením tlačítka MIST si určíte intenzitu páry. Vypnutí difuzéru učiníte 5x zmáčknutí tlačítka "MIST. Po vyprázdnění vody se difuzér automaticky vypne.

Tlačítkem LIGHT si můžete změnit barevné podsvícení difuzéru. Na výběr máte hned několik barviček, což je velké plus, nicméně difuzér může fungovat i bez podsvícení. 
Správný výběr esenciálního oleje dokáže zharmonizovat vaše smysly a navodit poklidnou relaxační atmosféru. Já Vám můžu doporučit Eucalyptus, santalové dřevo nebo čistou bavlnu. Existuje celá řada technik na využívání pozitivních účinků éterických olejů. Rozředění éterických olejů difuzérem je jedním z nejrychlejších, nejjednodušších a nejpříjemnějších způsobů, jak to udělat.

Difuzér doma přendávám podle nálady. Někdy ho máme v ložnici, někdy ho dám do chodby, aby nás krásná vůně přivítala při vstupu do domu. 

Používáte ve svém domově aroma difuzéry? Jaké jsou Vaše oblíbené esenciální oleje?You Might Also Like

8 komentářů

 1. Hey we was just reading your post on my HTC Phone and I was thinking about how well it will work on the new ipad thats coming out. Fleeting thought. Anyway thanks!
  Bummer! It drives me even more insane to admit this.
  RCG Online Store

  OdpovědětVymazat

 2. Great post! We would like to feature your post on Tropika Club too if that's possible?
  Tropika Club Deals is part of the Tropika Club ecosystem:

  Tropika Club Magazine – Get the latest scoops on beauty, grooming and wellness
  Tropika Club Deals – Search for the best voucher and coupon deals
  Tropika Club Bookings – Discover and book services at amazing off-peak discounts

  Tropika Club Magazine crafts and curates articles for the discerning male and female. We provide up-to-date articles on Beauty and Vogue for gals, and articles on Grooming and Style for guys. Supporting Tropika Club’s vision to bring the best beauty, wellness and fitness services to our visitors, we also have a review section on the best services and selections under Top Picks.

  OdpovědětVymazat
 3. Tak tento difúzer vyzerá vážne krásne. Príde mi aj ako skvelá dekorácia. Presne takýto biely som hľadala. Moc ďakujem za tip, pôjdem sa naň pozrieť :)

  xx Alexandra z 𝕄𝕊 𝔸𝕃𝕎𝔸𝕐𝕊 𝕃𝔸𝕋𝔼 / INSTAGRAM

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný difuzér, vypadá stylově a pěkně se vám hodí do interiéru.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 5. The best part of your articles that they have perfect Content Quality and Quantity. Do write something on Micro Centrifuge also. Honestly, you posses great Writing Skills.

  OdpovědětVymazat
 6. Podobný aroma difuzér mám taky :-) . Objednala jsem si ho ze Vzdušínu a je to už asi čtvrtý nebo pátý, který jsem zkusila a konečně jsem spokojená. Difuzér je zároveň zvlhčovač vzduchu, takže jsem zabila dvě mouchy jednou ranou a vypadá skvěle, takže je to i pěkná dekorace, když není zapnutý :-) .

  OdpovědětVymazat
 7. This is really an amazing article. Your article is really good. Please share something on Advance rotary Microtome as your article has always good content with informative information.

  OdpovědětVymazat
 8. My jsme mamince koupili klimatizaci s difuzérem a ionizérem a taky to byla fajn investice. :) Dokonce přemýšlím, že si něco podobného pořídím i domů. Máme difuzér, ale když jsem zjistila, že čištička vzduchu funguje trochu efektivněji, tak si říkám, jestli to trochu neobměním. Navíc ho mám už docela dlouho a nefunguje tak, jak by původně měl. :)

  OdpovědětVymazat

Thank you so much for your comments ♥

Odebírejte blog e-mailem ♥Chcete být informováni o novém příspěvku?
Zadejte zde Váš email a potvrďte.DEKUJI ♥ THANK YOU

Děkuji Vám za čas, který jste věnovali k návštěvě mého blogu.
Vaše podpora a přátelství, pro mě znamená víc, než si myslíte!

Všem Vám přeji krásný den!
-------------------------------------------------------------------
Thank you for taking the time to explore the blog.
Your support and friendship mean more to me than you may know!

Have a good day!