Home&Decor

Designový nábytek v interiéru

úterý, prosince 15, 2020

 

Krásný den moji milí čtenáři,

Dnes bych tento článek ráda věnovala interiéru a zaměřila bych se v něm na designový nábytek. Ideální nábytek by měl být vzdušný, nadčasový a originální. Designový nábytek se dá dobře nakombinovat i s tím sériovým, který Vás přinejlepším nemusí tak nadchnout, protože ho má kde, kdo.

Rozhodnout se zařídit si domácnost pouze tím nejkvalitnějším nábytkem, který vyhovuje moderním trendům, a splňuje kvalitní požadavky, vyžaduje peníze. Já zastávám názor, že levnější se dá krásně zkombinovat s tím dražším. To platí i u dekorací. Určitě mi dáte za pravdu, že super dekorace se dají nakoupit v Pepco a mnohdy je zkombinujete s designovými kousky.

Ne každý si poradí se zařízením domácnosti. Od toho tu jsou pak designéři, kteří jednotlivé kousky nábytku nakombinují a přizpůsobí dispozicím místnosti. Důležité je se rozhodnout, jaký styl se Vám líbí. Zda upřednostňujete nadčasový moderní nábytek nebo jednoduchý, čistý interiér, ve kterém vynikne každý kus nábytku.

Krásný a kvalitní nábytek nabízí 
interiors-obchod.czNajdete tu to nejlepší z českého a zahraničního designového nábytku. Potřebujete zařídit dětský pokoj, ložnici nebo kancelář? Tak jste tu správně. Firma se navíc věnuje i kompletnímu zařizování interiérů, takže pokud tápete, jak nábytek dispozičně uspořádat nebo si nevíte rady, zkuste se na ně obrátit.

My máme z jejich nabídky kvalitní židli od německé značky Flötotto, která vyniká svým minimalistickým stylem. Hodí se do každé moderní domácnosti. Já ji mám v plánu umístit ke kosmetickému koutku v ložnici. Židle byla navrhnuta tak, aby šetřila zdraví a pomáhala k soustředění.

Při objednání musíte však počítat s tím, že výrobky nebudete mít doma do druhého dne. Každý výrobek je vlastnoručně vyráběný až po jejich objednání jejich truhláři v Čechách, či partnery v Německu. Nemusíte se tedy bát, že by Vámi objednaný nábytek ležel půl roku zaprášený na skladě. Tak to u nich vážně nefunguje, ale věřím, že jako zákazník oceníte kvalitu a kvalitní servis až před Vaše dveře.

Máte ve Vašem interiéru nějaký designový kousek? 
You Might Also Like

4 komentářů


 1. Great post! We would like to feature your post on Tropika Club too if that's possible?
  Tropika Club Deals is part of the Tropika Club ecosystem:

  Tropika Club Magazine – Get the latest scoops on beauty, grooming and wellness
  Tropika Club Deals – Search for the best voucher and coupon deals
  Tropika Club Bookings – Discover and book services at amazing off-peak discounts

  Tropika Club Magazine crafts and curates articles for the discerning male and female. We provide up-to-date articles on Beauty and Vogue for gals, and articles on Grooming and Style for guys. Supporting Tropika Club’s vision to bring the best beauty, wellness and fitness services to our visitors, we also have a review section on the best services and selections under Top Picks.

  OdpovědětVymazat
 2. I am frequent visitor of your website as i love to read out the articles posted on your website. At the same time i request to post some great article on Tissue Floatation Bath and similar as well.Thanks !!!

  OdpovědětVymazat
 3. Já ve svém interiéru nemám moc designových kousků. I když se mi to líbí, tak prostě nejsem člověk, který na to má oko. Až budu zařizovat nový byt (na který jsem mimochodem dostala tip odsud ), tak mi s tím bude pomáhat kamarádka, které to jde mnohem lépe než mně. Nejvíce se mi asi líbí skandinávský styl, tak bych to chtěla ladit tak nějak :)

  OdpovědětVymazat
 4. Very Nice and Informative Article. Share something on Advance rotary Microtome

  OdpovědětVymazat

Thank you so much for your comments ♥

Odebírejte blog e-mailem ♥Chcete být informováni o novém příspěvku?
Zadejte zde Váš email a potvrďte.DEKUJI ♥ THANK YOU

Děkuji Vám za čas, který jste věnovali k návštěvě mého blogu.
Vaše podpora a přátelství, pro mě znamená víc, než si myslíte!

Všem Vám přeji krásný den!
-------------------------------------------------------------------
Thank you for taking the time to explore the blog.
Your support and friendship mean more to me than you may know!

Have a good day!