Baby

Terezky první svátek a unboxing dárečků

úterý, listopadu 13, 2018

PA152675
V říjnu jsme oslavili Terezky první svátek. I když oslava byla jen v kruhu rodinném, chtěla jsem si ji užít a pustila se i do pečení dortu. Dlouho jsem přemýšlela, jaký dort upeču a jak bude vypadat. Nakonec jsem si představu o něm vytvořila podle šatiček, které jsem měla připravené pro Terezku na oslavu a pustila se do něj. Na Instagramu sklidil úspěch a některé z Vás si ho uložili jako inspiraci, až budete jednou připravovat oslavu prvního roku svého děťátka. Recept na dort je podle mé oblíbené food blogerky Cat&Cook. Recept najdete zde. Já jsem se snažila udělat barevný korpus a krém jsem prokládala domácí jahodovou marmeládou. Byla to mńamka!

Na dortu jsme si samozřejmě nejvíc pochutnali my, ale Terce jsme dali trošku ochutnat, aby z toho chudinka také něco měla. 
OI000080
PA152608k-
IMG_20181016_135844_514OI000085

Unboxing dárečků
Samozřejmě se nám doma sešlo několik nových hraček. Největší úspěch u nás má chobotnička Hanička, navlékací kroužky a hrací knížka. Níže si jednotlivé hračky můžete prohlédnout. Třeba se inspirujete nákupem na Vánoce. Není nic krásnějšího, než vidět radost v jejích očích. Čím je starší, tím je s ní větší sranda, více vnímá a všechno ji zajímá. 

Chobotnička Hanička
Tato chobotnička zabaví Vaše dítko raz dva. Do chapadel ji naskládáte barevné míčky, stisknete chobotničce hlavu dolů a pustíte. Hanička se roztočí dokola, přičemž všechny míčky rozhodí kolem. Chobotnička pomáhá dětem rozvíjet hrubou a jemnou motoriku, rovnováhu a koordinaci a také je učí pochopit příčinu a následek. Povzbuzuje děti k pohybu. Terezka se po vystřelení míčků hned za jedním rozleze. Hračka je vhodná pro děti od 6 měsíců.
PB124277
Fisher Price kostka s aktivitami
Tato kostka je plná barviček, tvarů a struktur, které si děti mohou objevovat. Každá ze stran přináší jinou aktivitu. Děti může zabavit otočný bubínek, posuvné kolečko ve tvaru žáby, zrcátko, lví pískátko nebo otevírací dvířka. Kostka rozvijí jemnou motoriku a trénuje koordinaci zraku s pohyby rukou. Hračka je vhodná pro děti od 6 měsíců.
PB124279 PB124282
Fisher-Price Učíme se říkanky
Tato knížka nabízí děťátku hned několik říkanek. Pouhým otočením stránky spustíte dětskou písničku a můžete si zároveň prohlížet barevné obrázky a zpívat si u toho s děťátkem, případně dělat rytmické pohyby. Naši Terezku to celkem chytlo a dokáže se u toho srando vně pohupovat. Děti si při hře s knížkou užijí nejen spoustu zábavy, ale zároveň se učí písmenka, počítání, první slůvka, čísla, tvary a další důležité věci. Knížka má vzadu pojistku na úplné vypnutí. Tato hračka je vhodná od 6 do 36 měsíců. Viděla jsem ji prodávat i v Tescu.
PB124284
Chobotnička Hanička, Fisher-Price kostka s aktivitami, Fisher-Price Učíme se říkanky - mamka objednávala na  e-shopu prodeti.cz 

Little Dutch nasazovací plyšové kroužky
Nasazovací plyšové kroužky rozvijí motorické dovednosti dítěte. Čtyři měkké kroužky různých velikostí doplňují štítky stimulující hmat. Pyramida je zakončena hlavou zajíčka. Hračka je dostupná na Trendybaby. Tato hračka je vhodná pro děti od narození.
PB124289
Kolekce Done By Deer
Kousky Done by Deer jsou ukázkou toho, že i výrobky pro děti mohou být zábavné, stylové a ještě i příjemné a stimulující tvořivost. Děti tak budou nadšené ze hry, rodiče zase potěší pohled na skandinávsky laděný design, který nemá obdoby.
PB124292
PB124294PB124295
Done by Deer hrací kostky, talířek, příbor - koupeno na Bonami.cz

Fisher Price kroužky na tyči 
Učí barvy, posloupnost, počítání, logické myšlení, protiklady (velký/malý, nahoře/dole), hru s ostatními a zvyšuje sebevědomí. Dítě kroužky navléká na stojan a učí se tak jemné motorice. Nejmenší vrchní červené kolečko slouží zároveň jako chrastítko s kuličkami.
PB124297
Fisher-Price nasazovací kroužky - koupeno v e-shopu Lidl; knížky - dárek od babičky, nevím, kde přesně koupila
PB124299
Kuželky - Pepco

You Might Also Like

17 komentářů

 1. A great post! <3
  I am following you and we invite you to me
  https://milentry-blog.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. To je tak rozkošný, a ten dortík :-P <3

  OdpovědětVymazat
 3. Jůů ona je tak roztomilá :) A dortík je krásný.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 4. Ten dortík je dokonalý!! :) Svátky já neslavím, ale jinak gratuluji Terince k prvním jmeninám.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 5. The points are just more than enough to make a ring to a pizza shop near me to enjoy alone or family time. So it’s time to slurp it in, burp it out!
  With just search of “pizza shop near my location” a list of spots to pick from.
  Moreover, you do not have to go to the place, with an order of those hot and tasty pizzas will come to your doorsteps and meanwhile, you can enjoy the company of your dear ones. Food is one of the most basic necessities of life, but just because it's basic doesn't mean it's simple. The first Coneizza was opened in uttam nagar, New Delhi on January 20, 2018. Know everything there is to know about Coneizza food corner, Indian Revolution. Discover the fascinating events and people whose stories seldom make the history coneizza, but are nevertheless our definition of interesting history.

  Pizza Restaurants Near Me
  Top 10 Best Pizza Places in Uttam Nagar

  OdpovědětVymazat
 6. Understanding the need for a modern generation’s architectural need, Vray Max delivers its services to satisfy the necessity. With a realistic series of images, we prepare the project with strong gripping abilities. With the help of our designs
  3D Exterior Rendering Services , which is in the most professional and cutting-edge very possible, we make sure that clients leverage the marketing expertise and 3D Architectural Exterior Rendering visualization assistance from Vray max in order to achieve their goals.
  3D Architectural Exterior Rendering
  Architectural Exterior Services
  Architectural Exterior Rendering

  OdpovědětVymazat
 7. Office.com/setup – After purchasing Microsoft Office setup, you need to download it from your account. Click on the Install button and then activate the setup by going to www.office.com/setup and entering the activation key.


  office.com/setup |
  norton.com/setup |
  office.com/setup |
  office.com/setup |

  OdpovědětVymazat
 8. Norton Antivirus , Norton Product Installer, Norton Security, Norton Antivirus user are you looking for uninstall Norton security can contact our Norton toll-free number can help you 24*7

  OdpovědětVymazat
 9. Webroot Antivirus, Webroot Security, Webroot Internet Security If you looking for uninstall Webroot or Webroot uninstall can contact our Webroot customer service number available 24*7 can help you all!

  OdpovědětVymazat
 10. Norton.com/nu16 - For Norton.com/NU16, you can read the complete guide and can get a detailed info about this version. For any kind of technical support or Norton help, get connected to the Norton Customer Support and get the best solutions of your queries. For more, dial the Norton customer support number.

  Norton NU16 | Norton Account | Log in My Norton Account | Norton Setup with Product Key | Install Norton with Product Key | Norton Internet Security Key 2018.

  OdpovědětVymazat
 11. office.com/setup : Check out the easy steps for installing, downloading, activation and re-installing the Microsoft office setup at www.office.com/setup.

  OdpovědětVymazat
 12. mcafee download reinstall : Follow the simple steps to download, install, and activate mcafee antivirus plus on your device and ensure complete protection against the viruses.

  OdpovědětVymazat
 13. office.com/setup : Enter the Office setup product key by redeeming it through any of the following methods-Online mode- Check your registered email ID. Offline mode-Look on your office setup kit and redeem Office product keyfrom the retail card.

  OdpovědětVymazat

Thank you so much for your comments ♥

Odebírejte blog e-mailem ♥Chcete být informováni o novém příspěvku?
Zadejte zde Váš email a potvrďte.DEKUJI ♥ THANK YOU

Děkuji Vám za čas, který jste věnovali k návštěvě mého blogu.
Vaše podpora a přátelství, pro mě znamená víc, než si myslíte!

Všem Vám přeji krásný den!
-------------------------------------------------------------------
Thank you for taking the time to explore the blog.
Your support and friendship mean more to me than you may know!

Have a good day!