Recipes

Citronové koláčky s krémem
z Marks & Spencer

neděle, prosince 17, 2017

PC110432u
Skoro každý z nás miluje vánoční cukroví a určitě by nemělo chybět na vánočním stole. Rohlíčky, linecké, špičky atd. Určitě pečete osvědčené kousky dle receptu od Vašich maminek nebo babiček, nicméně já ráda experimentuju a každý rok se pouštím do nového cukroví. Objevem pro rok 2017 se jednoznačně stávají tyto citronové koláčky.
PC110419u
Ingredience
1 a čtvrt hrnku hladké mouky
3 lžíce citrónového krému Marks & Spencer Lemon Curd (lze koupit i zde)
115 g másla
3 lžíce moučkového cukru
1 žloutek
1/4 lžičky soli
citronová kůra z poloviny citrónu
1 lžíce citronové šťávy

Krém:
2 lžíce citrónového krému Marks & Spencer Lemon Curd
mascarpone
2-3 lžíce moučkového cukru
PC110417u
Příprava:
Máslo vyšleháme s moučkovým cukrem do pěny, přidáme žloutek, citrónový krém, kůru a šťávu z citronu a sůl. Pak lehce přimícháme mouku a vypracujeme hladké těsto. Těsto naplníme do zdobícího sáčku s tvořítkem a tvarujeme cca 2 cm koláčky. Vytváříme je rovnou na plech vyložený pečícím papírem. Pečeme cca 20 minut na 180° C. Hotové koláčky necháme vychladnout a poté je slepíme citrónovým krémem. Krém si ušleháme z mascarpone, cukru a citrónového krému z Marks & Spencer. Na závěr koláčky pomoučíme moučkovým cukrem.
PC110414u
Jaké cukroví nesmí chybět na Vašem vánočním stole?
PC110420u
PC110421uPC110427u
PC110429u
PC110430u

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Vyzerá to bombasticky ale musím pochváliť aj nádherné fotky! Krásne nastajlované :)
  Drew's Beauty

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherné fotky! Museli chutiť úžasne :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

  Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, aby se co nejvíce snažil, aby ho změnil a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

  Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto úžasnému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně zkusit, protože jsem byl zoufalý a nezbyl jsem na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám roky

  Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818

  OdpovědětVymazat

Thank you so much for your comments ♥

Odebírejte blog e-mailem ♥Chcete být informováni o novém příspěvku?
Zadejte zde Váš email a potvrďte.DEKUJI ♥ THANK YOU

Děkuji Vám za čas, který jste věnovali k návštěvě mého blogu.
Vaše podpora a přátelství, pro mě znamená víc, než si myslíte!

Všem Vám přeji krásný den!
-------------------------------------------------------------------
Thank you for taking the time to explore the blog.
Your support and friendship mean more to me than you may know!

Have a good day!