Home&Decor

Vánoční přípravy a krok k šetrnému bydlení

čtvrtek, listopadu 19, 2020

Krásný den moji milí čtenáři,

Dnes bych tento článek ráda věnovala bydlení.  Jak jistě víte, Vánoce klepají na dveře a s nimi přichází i vánoční úklid a výzdoba domu. Každým rokem to beru z gruntu a snažím se dům co nejvíce zútulnit, abychom si tu vánoční atmosféru pořádně užili. Spolu s úklidem se zároveň snažím vytřídit dekorace, které už nevyužiji a nabídnu je dál. Na oplátku si pořídím nějaké nové nebo se také poohlédnu tzv. „z druhé ruky“. Dělám to tak i s oblečením.

Letos budu Vánoce ladit do bílo-hnědé barvy. Tuto kombinaci jsem si naprosto zamilovala. Volnými večery jsem brouzdala na internetu a hledala inspiraci právě pro tuto barevnou kombinaci.

Velkou část produktů a dekorací jsem našla na
Favi.cz. Je to můj oblíbený vyhledávač. Vždycky si do filtru zadám, co hledám a pak už se jen kochám. Zabrouzdala jsem i na Aukro.cz, kde jsem už také párkrát nakoupila, ale i své věci prodala. Najdete tu nejen nové věci, ale i věci z druhé ruky. Což si myslím, že je úžasná věc, dát věcem, které už nevyužijete druhou šanci. Sestavila jsem takový menší vánoční wishlist i pro Vás, kde jsem si skloubila jak nové, tak již použité věci.

Zimní deka - Aukro.cz
Čajový servis - Aukro.cz 

Domeček máme sice zařízený, ale já ráda měním dekorace i během roku a kampaň, která podporuje toto šetrné bydlení, má na svědomí právě Favi a Aukro.cz. Spojuje nový se „starým a podle mě je to projekt, který má opravdu smysl. Ušetří nejen Vaši peněženku, ale hlavně životní prostředí.
Kolikrát věci z druhé ruky jsou jako nové a dostanou tak šanci, aby je využil někdo jiný, mnohdy i za poloviční cenu. Kolikrát mezi takovými věcmi najdete i podklady, které už jinde nejsou k mání.
 
Líbí se Vám tato myšlenka? A využíváte ji v praxi?You Might Also Like

0 komentářů

Thank you so much for your comments ♥

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Odebírejte blog e-mailem ♥Chcete být informováni o novém příspěvku?
Zadejte zde Váš email a potvrďte.DEKUJI ♥ THANK YOU

Děkuji Vám za čas, který jste věnovali k návštěvě mého blogu.
Vaše podpora a přátelství, pro mě znamená víc, než si myslíte!

Všem Vám přeji krásný den!
-------------------------------------------------------------------
Thank you for taking the time to explore the blog.
Your support and friendship mean more to me than you may know!

Have a good day!